nová otevírací doba pokladny

pokladna je otevřena pouze ve dnech, kdy je v divadle oficiální program, na který divadlo na prádle prodává vstupenky (informace se uvádí u jednotlivých titulů v rámci měsíčních programů). otevírací doba pak platí pro všední dny od 16 do 20 hod, pro víkendy a svátky 1 hod před každým představením. vstupenky lze rezervovat na telefonním čísle +420736401051. rezervace e-mailem: pokladna@napradle.cz jsou vyřizovány průběžně.
v době fringe festivalu a festivalu divadlo jazyků je pokladna uzavřena, vyzvednutí rezervovaných vstupenek mimo pokladní hodiny lze dohodnout pouze e-mailem.

pokladna a rezervace vstupenek - nové tel. číslo

víkend s bohem - vstupenky na 4. června od 19.00h již v prodeji!

autorská hra je zamyšlením nad věcmi vážnými i nevážnými a o tom, co by se stalo, kdyby u nás zaklepal nečekaný návštěvník. když už jsme měli to štěstí a ocitli jsme se na této planetě a musíme čelit i těžkým životním zkouškám, je potřeba najít sílu, postavit se k nim čelem a znovu jít dál. naše životní peripetie brát s humorem a nadhledem. a pokud jsme ochotní naslouchat, pomoc a odpověď na naše otázky vždycky přijde. pokud chcete, změňte svůj život, dokud je čas. neztrácejte nikdy naději... hrají: mario kubec, matouš ruml, františek kubec. scénář: zdeňka kafková, režie: mario kubec. uvádí united art. více informací o představení najdete na http://www.mariokubec.cz/. představení 4.6. v 19.00, vstupné jednotné - bez slev, cena: 300,- kč. rezervace předem nutná - telefonicky: +420 736 401 051 nebo e-mailem: pokladna@napradle.cz